Autor: Administrator Dnia: wtorek, Czerwiec 30 th, 2015 · Kategoria: , ,

L.p.

Nazwa konkursu

Lokata

Uczniowie biorący udział

1.

Ogólnopolska Olimpiada „Olimpusek”

III miejsce i tytuł Laureata

VI miejsce i tytuł Laureata

VII miejsce i tytuł Laureata

IX miejsce i tytuł Laureata

X miejsce i tytuł Laureata

XI miejsce

 

XII miejsce i tytuł Laureata

XIV miejsce i tytuł Laureata

Malwina Tarajkowicz
Zuzanna Zawadzka
 
Wiktor Arendt
Zuzanna Buchowiecka
 
Anna Budek
 
Adam Zaremba
 
 
Rozalia Kobielska
 
Marcelina Wierzba
Jakub Gorczyca
 
Tymon Netkowski
 

Konrad Rubaj
 

2.

Ogólnopolska Olimpiada OLIMPUSEK z języka angielskiego

VI miejsce i tytuł Laureata

Rozalia Kobielska
Konrad Rubaj

3.

Ogólnopolski Konkurs Młody Lingwista – język rosyjski

V miejsce

Maxymilian Brożek

4.

Ogólnopolski Konkurs Młody Lingwista – język niemiecki

III miejsce

VII miejsce

Paula Żuk

Miriam Gutowska

5.

Ogólnopolska Olimpiada PIONIER
z matematyki

XIV miejsce -wyróżnienie

XV miejsce -wyróżnienie

Krzysztof Marciniak

Hanna Perfikowska

6.

Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna OLIMPUS sesja wiosenna

XV miejsce -wyróżnienie

Krzysztof Marciniak

7.

Powiatowy Turniej „Z boiska na stadion” o Puchar Tymbarku

I miejsce

Wiktor Arendt

Emanuel Chodór

Jakub Gorczyca

Jan Juźwiak

Konrad Kamiński

Bartosz Paziewski

Michał Piechocki

Sebastian Rankiewicz

Krzysztof Urbanowicz

8.

Powiatowy Konkurs  Wokalny „Szkoła
z Talentem”

I miejsce

III miejsce

wyróżnienie

Konrad Rubaj

Róża Księżopolska

Jakub Pankowski

9.

Powiatowy Konkurs o Noblistach „Oni też byli dziećmi…”

II miejsce

Antoni Szczepański

Martyna Tengowska

Karina Marciniak

10.

Powiatowy Konkurs Ekologiczno – Przyrodniczy „ZIEMIA   WYSPA ZIELONA”

III miejsce

Jan Juźwiak

Alina Klimek

Filip Siekierski

11.

Powiatowy Konkurs  Plastyczny „Szkoła
z Talentem”

III miejsce

 

 

wyróżnienie

Anastazja Heczko
Alina Klimek
Krzysztof Tomaszewski
 

 
Kamila Springer
Kaja Świątkowska

12.

VII Powiatowy Konkurs „Bystrzak” dla klas III

III miejsce

Alina Klimek

13.

I Runda Mistrzostw Województwa Pomorza i Kujaw – biegi na orientację

IV miejsce

Jędrzej Stępień

14.

II Powiatowe Zawody Sportowe MAŁY OLIMPIJCZYK

IV miejsce

Magdalena Bielecka

Amelia Kłos

Krystian Ordon

Kornelia Rozmus

Antoni Szczepański

Mateusz Widmański

15.

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR

wyróżnienie

Alicja Kędzior

Karina Marciniak

Krzysztof Marciniak

Hanna Perfikowska

16.

Miejski Konkurs Smaki Jesieni “Zostań Aniołem”

wyróżnienie

Anastazja Heczko

Paula Żuk

17.

Powiatowy Konkurs Plastyczny “Czym jest dla Ciebie Unia Europejska?”

wyróżnienie

Julia Jarzyńska

18.

Wojewódzki Konkurs Plastyczny “Aniołowie się radują”

wyróżnienie

Bartek Madej

19.

Konkurs na kartkę świąteczną ogłaszany przez Burmistrza Miasta Kwidzyna

wyróżnienie

Dominik Borowiec

Zuzanna Buchowiecka

Krzysztof Chyła

Jakub Gorczyca

Karolina Lisiecka

Bartosz Paziewski

Michał Piechocki

Adam Zaremba (2 wyróżnienia)

20.

XXXVII Miejski oraz IX Powiatowy Konkurs Recytatorski pt: Proza i poezja światowa

wyróżnienie

Jakub Gorczyca

21.

Małe Wielkie Marzenia – Konkurs organizowany przez SKOK STEFCZYKA

wyróżnienie

Igor Czyżnik

Konrad Kamiński

Antoni Szczepański

Maksymilian Wiśniewski

22.

Ogólnopolski Konkurs DLACZEGO PADA DESZCZ?

wyróżnienie

Magdalena Bielecka

Anastazja Chodór

Igor Czyżnik

Martyna Dubiela

Oskar Falba

Antoni Jagieła

Jeremiasz Juchta

Kinga Kamińska

Oskar Klepuszewski

Alina Klimek

Krystian Ordon

Oskar Pokwicki

Amelia Sosnowska

Jędrzej Stępień

Lena Sudoł

Martyna Tengowska

Szymon Warelich

23.

Ogólnopolski Test Ortograficzny

wyróżnienie

Martyna Tengowska

24.

Konkurs Plastyczno -Literacki dla klas
I-III „NA TROPIE PANA TIK-TAKA CZYLI WSPOMNIEŃ CZAR”

laureat

Anastazja Chodór

Igor Czyżnik

25.

Ogólnopolski Konkurs Twórczego Używania Umysłu “Wyspa Zagadek 2015”

finalistka

Amelia Przybylska

26.

Konkurs Plastyczny „Liwa nasza rzeka”

wyróżnienie

Andrzej Jabłoński

Karolina Rybka

Aleksandra Szewlakow

27.

Olimpiada Olimpus w sesji wiosennej z języka angielskiego

laureat

Amelia Mysior

28.

I Miejski Przegląd Poezji i Piosenki Angielskiej

I miejsce w kat. poezja

III miejsce w kat. poezja

III miejsce w kat. piosenka

wyróżnienie w kat. piosenka

Aleksandra Shevlakov
 

Karolina Rybka
 

Blanche Altass
 

Nina Adrianowicz

29.

X Wojewódzki Festiwal Kolęd i Pastorałek „Nasze Boże Narodzenie”

II miejsce

Julia Ordon

30.

VI Gminny Konkurs Recytatorski „Poetycki Październik”

II miejsce

Krzysztof Tomaszewski

31.

X Wojewódzki Festiwal Kolęd i Pastorałek „Nasze Boże Narodzenie”

I miejsce

Zespół wokalny:
 
Zuzia Olchowik
Weronika Łyszkiewicz
Miriam Gutowska
Róża Księżopolska
Dominika Śmigelska
Oliwia Głuszak
Kaja Tulisz
Anna Budyś

32.

Powiatowy Konkurs Literacko-Plastyczny „Najmilsza na świecie jest mi mama”

III miejsce

Anna Budyś