Osiągnięcia uczniów Społecznej Szkoły Podstawowej

Osiągnięcia uczniów Społecznej Szkoły Podstawowej w roku szkolnym 2013/14

L.p.

Nazwa konkursu

lokata

uczniowie biorący udział

 1.

Ogólnopolski Konkurs Teatralny dla klas I-III oraz IV-VI szkół podstawowych„DaF KENNER AUF DER BÜHNE”

 

I miejsce Filip BudyśZuzanna Olchowik

Konrad Damaszk

Mateusz Widmański

Aleksandra Grabowska

Karina Marciniak

Anna Budek

Anna Budyś

Jan Gutowski

Pola Schodowska

Marcelina Wierzba

David Żarnowski

Miriam Gutowska

Krzysztof Marciniak

 

 2.

Ogólnopolski Konkurs ZUCH  tytuł Laureata Alicja Kędzior 
tytuł Laureata Karina Marciniak 
tytuł Laureata Krzysztof Marciniak 
tytuł Laureata Alina Klimek
udział Filip BudyśMalwina Filbrandt

Weronika Jaśkiewicz

Weronika Łyszkiewicz

Bartłomiej Madej

Zuzanna Olchowik

Oskar Wilms

Magdalena Bielecka

Anastazja Chodór

Alina Klimek

Kinga Rygielska

Martyna Tengowska

Szymon Warelich

Mateusz Serafin

Cezary Sumiński

Krzysztof Tomaszewski

Anna Budek

Anna Budyś

Jan Gutowski

Jakub Pankowski

Pola Schodowska

Jagoda Wasiak

Marcelina Wierzba

Zuzanna Zawadzka

Nina Adrianowicz

Maxymilian Brożek

Miriam Gutowska

Róża Księżopolska

Aleksandra Shevlyakov

 

 3.

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny KANGUR wyróżnienie Alicja Kędzior 
wyróżnienie Filip Król 
wyróżnienie Krzysztof Marciniak 
wyróżnienie Alina Klimek
udział Filip BudyśWeronika Jaśkiewicz

Weronika Łyszkiewicz

Bartłomiej Madej

Zuzanna Olchowik

Dominika Śmigelska

Oskar Wilms

Natan Zieliński

Antoni Jagieła

Alina Klimek

Jędrzej Stępień

Maxymilian Brożek

Jan Urbanowicz

Amelia Mysior

Anastazja Heczko

Igor Karczewski

Karolina Rybka

Aleksandra Bieżuńska

Piotr Golianek

 

 4.

IX Wojewódzki Festiwal Kolęd i Pastorałek „Nasze Boże Narodzenie” w Sadlinkach  I miejsce Oliwia GłuszakWeronika Jaśkiewicz

Weronika Łyszkiewicz

Zuzanna Olchowik

Dominika Śmigelska

Nina Adrianowicz

Miriam Gutowska

Julia Jarzyńska

Róża Księżopolska

Kaja Tulisz

Krzysztof Marciniak

Magdalena Szczęsna

Aleksandra Bieżuńska

 5.

Wojewódzki Konkurs Plastyczno-Językowyz języka niemieckiego I miejsce Anastazja Heczko

 6.

II Powiatowy Konkurs o Noblistach ” ONI TEŻ BYLI DZIEĆMI” I miejsce Antoni JagiełaKrzysztof Marciniak

 7.

XI Powiatowy Konkurs Plastyczny dla klas I-III pn. Tradycje i Zwyczaje Świąt Bożego Narodzenia II miejsce Weronika JaśkiewiczMartyna Dubiela

 

 8.

Powiatowa Olimpiada Czytelnicza „Podróże po baśniach i bajkach” III miejsce Anna Budek
udział Kinga RygielskaAleksandra Shevlyakov

 9.

Konkurs Plastyczny w ramach projektu SZKOŁA Z TALENTEM  I miejsce Weronika Jaśkiewicz 
I miejsce Maciej Pietrzak
I miejsce Kamila Springer
II miejsce Alicja Kędzior 
udział Lena SudołRóża Księżopolska

 10.

Ogólnopolska Olimpiada OLIMPUS z języka angielskiego  X miejsce Amelia Mysior 
udział Blanche AltassAnastazja Heczko

Karolina Rybka

Magdalena Szczęsna

Kaja Świątkowska

Aleksandra Bieżuńska

 

 11.

XI Edycja Ogólnopolskiego Konkursu Twórczości Plastycznej Dzieci MOJA MAŁA OJCZYZNA– „W labiryncie wyobraźni” wyróżnienie Anastazja Heczko
udział Nadia SudołJagoda Wasiak

Marcelina Wierzba

Róża Księżopolska

Jan Urbanowicz

Krzysztof Marciniak

Lena Sudoł

 

 12.

32. Pomorski Konkurs Recytatorski Poezji i Prozy Frankofońskiej im. Jerzego Lisowskiego w Gdyni  wyróżnienie Nina Adrianowicz

 13.

Turniej Tenisowy „Opalenie Cup 2014 – Turniej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół w Opaleniu” V miejsce Piotr Golianek

 14.

Konkursie plastyczny „Przygoda w lesie” organizowany przez Bibliotekę Miejską w Kwidzynie wyróżnienie Anastazja Chodór 
wyróżnienie Antoni Jagieła 
wyróżnienie Kinga Kamińska 
wyróżnienie Alina Klimek 
wyróżnienie Lena Sudoł

 15.

Konkurs Wokalny „Nasza Mała Szansa na Wielki Sukces” w ramach projektu SZKOŁA Z TALENTEM  wyróżnienie Róża Księżopolska
udział Weronika ŁyszkiewiczZuzanna Olchowik

Nina Adrianowicz

Kaja Tulisz

Magdalena Szczęsna

Paula Żuk

 

 16.

XXXVI Miejski, VIII Powiatowy Konkurs Recytatorski „PROZA I POEZJA ŚWIATOWA” wyróżnienie Anastazja Heczko
udział Magdalena BieleckaKrystian Ordon

Marceli Gajewski

Karina Marciniak

Jakub Pankowski

 

 

 

Szybki kontakt:

Dziękujemy za skontaktowanie się z nami :)

Wpisz nazwisko

Ponownie wpisz e-mail dla sprawdzenia.

Wiadomość nie może być pusta