Autor: Administrator Dnia: czwartek, Czerwiec 29 th, 2017 · Kategoria: , ,
L.p. Nazwa konkursu Lokata Imię i nazwisko Ucznia
1. Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy „Leon” z języka angielskiego (klasy I) 7. miejsce i tytuł Laureata Tristan Podliński
10. miejsce i tytuł Laureata Wiktor Józefowicz
2. Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy „Leon” z języka angielskiego (klasy II) 3. miejsce i tytuł Laureata Hanna Cybulska
8. miejsce i tytuł Laureata Maja Wiśniewska
3. Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy „Leon” z języka angielskiego – sesja wiosenna (klasy III) 10. miejsce i tytuł Laureata Dominik Borowiec
Rozalia Kobielska
Karolina Lisiecka
Jan Golder
4. Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy „Leon” z języka angielskiego (klasy IV) 10. miejsce i tytuł Laureata Krzysztof Tomaszewski
5. Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego „Olimpusek” 10. miejsce i tytuł Laureata Julia Szczodrowska
11. miejsce i tytuł Laureata Franciszek Kuciński
6. Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy „Leon” – sprawności zintegrowane
(klasa II)
4. miejsce i tytuł Laureata Jakub Smoter
6. miejsce i tytuł Laureata Maja Wiśniewska
7. miejsce i tytuł Laureata Michał Chojnacki
Wojciech Perehuda
Lena Raczoń
7. Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „Focus” – sesja jesienna 5. miejsce i tytuł Laureata Paweł Perfikowski
8. Ogólnopolska Olimpiada „Olimpusek” 6. miejsce i tytuł Laureata Konrad Rubaj
14. miejsce Jakub Gorczyca
9. X Ogólnopolski Konkurs Nauk Przyrodniczych „Świetlik” tytuł Laureata Amelia Rudnik
wyróżnienie Michał Piechocki
Lena Puzyrkiewicz
Paweł Perfikowski
10. Skandia Maraton Lang Team klasy I – III 1. miejsce Krzysztof Urbanowicz
2. miejsce Antoni Szczepański
3. miejsce Wiktor Rygielski
11. V Powiatowy Konkurs o Noblistach „Oni też byli dziećmi…” 3. miejsce Antoni Szczepański
12. Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w sprinterskich biegach na orientację 2. miejsce Wiktor Rygielski
13. Puchar Pomorza i Mistrzostw Pomorza i Kujaw w średniodystansowym biegu na orientację 2. miejsce Wiktor Rygielski
14. Powiatowy Konkurs

„Tradycje i Zwyczaje Bożonarodzeniowe”

3. miejsce Rozalia Kobielska
15. IV Miejski Konkurs Literowania z Języka Angielskiego – kategoria klas 1-3 1. miejsce Paweł Perfikowski
16. XIV Ogólnopolski Festiwal

Małych Form Scenicznych AbrAcAdAbrA

nagroda za wdzięk sceniczny Paweł Perfikowski

Karolina Lisiecka

Zuzanna Buchowiecka

Krzysztof Chyła

Blanka Łucarz

17. Wojewódzki Festiwal

o Bezpieczeństwie Ruchu Drogowego

3. miejsce (zespołowo) Konrad Rubaj

Jan Golder

18. VIII Powiatowy Konkurs

dla Szkół Podstawowych „Bystrzak”

3. miejsce Konrad Rubaj
19. Konkurs Literacki w ramach projektu „Szkoła z Talentem” 2. miejsce Konrad Rubaj