Kadra

PRACOWNICY ZATRUDNIENI W SSP

W ROKU SZKOLNYM 2021/2022

 

Dyrekcja :

Agnieszka Perehuda – dyrektor szkoły

Anna Głogowska – Firlej – wicedyrektor szkoły

 

Becker Edyta –  biologia, wychowawca klasy IV b

Białonoga Aneta – historia

Bogusz – Zubrzycka Sandra – wychowawca świetlicy, język angielski

Budyś Przemysław – muzyka

Dąbrowska-Walczak Anastazja – fizyka

Delewski Andrzej – informatyka, wiedza o społeczeństwie

Enerlich Katarzyna – historia

Fecowicz Łukasz – wychowanie fizyczne, technika,

Głogowska – Firlej Anna – wychowawca nauczania zintegrowanego – kl. II a

Golder Joanna    wychowawca nauczania zintegrowanego – kl. III b

Grochalska Emilia – wychowawca nauczania zintegrowanego – kl. III a

Górtatowska Agnieszka –  przyroda, historia, wychowawca nauczania zintegrowanego – kl. I a

Guze Joanna – terapia pedagogiczna

Humeniuk Patrycja – język francuski

Iwanowicz Dobromiła – język niemiecki

Jankowska Anna – matematyka, wychowawca klasy VIII b

Koniszuk Ewelina – pedagog szkolny, wychowawca kasy IV a

o. Kordek Grzegorz – religia

Krzysztofiak Anna – wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa,

Łuczyńska – Baas  Angelina – język angielski

Maciejewska Beata – wychowawca świetlicy

Nowak Marianna – geografia

Obiała Patryk – wychowanie fizyczne, wychowawca klasy VI a

Perehuda Agnieszka – język angielski

Pokrzeptowicz Anna – język rosyjski

Piotrowska Jolanta –  język angielski, wychowawca klasy V a

Sawka Anna – religia

Schodowska Agnieszka – j. polski, wychowawca klasy VIII a

Szczęsna Weronika – matematyka

Wąsik Ewelina – język polski, etyka, wychowawca klasy VII a

Wojciechowska Agnieszka – chemia

Zardzewiały Elżbieta – plastyka

Żarnowska Hanna – język niemiecki, wychowawca klasy VII b

Żyrnow Mikołaj – język angielski

 

Administracja i obsługa:

Wiesława Rakowska,  Wiesław Werner, Dorota Wysocka

             

Szybki kontakt:

Dziękujemy za skontaktowanie się z nami :)

Enter a Name

Enter a valid Email

Message cannot be empty